wtorek, 10 stycznia 2017

Caban Drummer Fest 2017

W marcu prawdziwa gratka dla fanów perkusji. W chrzanowskim klubie Stara Kotłownia organizujemy Caban Drummer Fest. Będzie to znakomita okazja by zobaczyć bębniarzy w akcji. W setach nie zabraknie utworów własnych, coverów i oczywiście solówek! Tak! Rozpieprzanie perkusji to jest to! Zwłaszcza jeśli robią to bębniarze z różnych klimatów muzycznych. A nieoficjalnie można powiedzieć, że usłyszymy pałkera metalowego, punkowego oraz funk rockowego. Fajny przekrój.

Caban Drummer Fest 2017

Projekt powstał pod koniec ubiegłego roku, kiedy zaangażowałem do współpracy dwóch bębniarzy: Eryka "Młodego" Grucę (zakumplowaliśmy się przy okazji kręcenia filmu "The Trepp: Dziedzictwo") oraz Jakuba Kurdziela (którego znam jeszcze z czasów, gdy udzielał się w chrzanowskiej formacji We Can Be Angry Too). Obaj błyskawicznie wyrazili chęć działania. I oto jest Caban Drummer Fest - 18 marca 2017 roku w klubie Stara Kotłownia (Chrzanów).

To nie będzie konkurs ani bitwa, ale festiwal. Jednak na pewno znając perkusistów nikt nie potraktuje tematu ulgowo i rywalizacja jakaś nieoficjalna będzie.

----

Zobacz też:

----

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz